Hostingi internetowe

0
857

Osoby początkujące, które zamierzają postawić pierwszą stronę internetową zadają sobie pytanie gdzie kupić tani hosting dla strony www. Hosting dla strony internetowej to coś w rodzaju centrum handlowego, a domena to poszczególne sklepy, które znajdziemy w tym centrum handlowym. Żeby strona działała ważne jest posiadanie zarówny hostingu jak i domeny.

Ciekawym rozwiązaniem jest hosting od kru.pl, który oferuje swoim klientom konkurencyjne ceny i trzy rodzaje pakietów. Pakiet cloud start o pojemności 30 gigabajtów, cloud medium o pojemności 50 gigabajtów oraz cloud premium o pojemności aż 100 gigabajtów. Jednak dla osób, które stawiają pierwszą stronę internetową w zupełności wystarczy najtańszy pakiet.

Ceny domen zaczynają się już od trzech złotych, co sprawia, że domeny w kru.pl są jednymi z najtańszych w kraju. Bardzo ważny aspekt to także kontakt z pomocą techniczną. Wykupując hosting w tej firmie mamy możliwość kontaktu ze specjalistami 24/h. Oznacza to, że nawet w środku nocy możemy zgłosić się z naszym problemem do osób, które szybko pomogą w jego rozwiązaniu. Jest to bardzo ważny fakt dla osób, które z internetem wiążą zarabianie pieniędzy. Czas jest bezcenny, a czasem kilka minut potrafi przesądzić o tym czy zarobimy pieniądze. Okazji nie należy przepuszczać.

Ciekawym rozwiązaniem są także statystyki odwiedzin, które pozwalają nam sprawdzić kto odwiedza naszą strone i jak dużo czasu na niej spędza. W ten sposób możemy dopasować treści, które zamieszczamy na naszej stronie do odbiorców odwiedzających nasze witryny. Wiele osób zarabia dzięki reklamom, które zamieszczają na swojej stronie. Reklamodawcy potrafią sporo zapłacić jeżeli nasza strona jest dobrze wypozycjonowana i często odwiedzana. Musimy pamiętać o tym, że kupując raz hosting nie kupujemy go na stałe ale musimy go przedłużać. W przypadku kru.pl co miesiąc należy wpłacać opłatę za przedłużenie. Jej wielkość zależy od rodzaju pakietu, który wybieramy na samym początku naszej przygody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here