romantyczne ośiwdczyny

Nie da się ukryć, że jest to marzenie wielu kobiet od najmłodszych lat. Oglądając komedie romantyczne wiele dziewczynek marzy o księciu z bajki. Kiedy dorastamy i znajdujemy tego jedynego, zastanawiamy się czy oświadczyny w realnym życiu mogą być równie piękne jak te z bajki. Odpowiedź jest prosta i brzmi: TAK- wystarczy tylko trochę kreatywności!

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/romantyczne-oswiadczyny/

Aby zorganizować zaręczyny ze snu wystarczy się tylko trochę postarać. Co prawda ciężko jest dorównać filmowym scenariuszom, ale zawsze można próbować. Tak naprawdę nie musisz wydawać fortuny na pierścionek zaręczynowy. Nie musisz także odkładać pieniędzy na romantyczną podróż w egzotyczne miejsce. Oczywiście, jeżeli w twoich wyobrażeniach oświadczyny wyglądają właśnie ten sposób nic nie stoi Ci na przeszkodzie. Jednak co zrobić kiedy posiadamy mniejszy budżet, ale jesteśmy romantykami?

Oświadczyny w domu

Nie pozwól sobie wmówić że oświadczyny to wydanie bardzo dużej ilości pieniędzy. Jest to bardzo duży błąd, tak naprawdę oświadczyny jak z bajki możesz zorganizować nawet w swoim domu. Kup kwiaty, rozłóż je w całym domu, ugotuj (w miarę możliwości) romantyczną kolację. Na tę okazję możesz wybrać się do sklepu i kupić nowy ciuch, który sprawi że sytuacja będzie bardziej oficjalna. Nie zwlekaj z przygotowaniami kiedy tylko twoja partnerka przekroczy próg domu zaprowadź ją do łazienki gdzie będzie czekała na nią kąpiel z płatkami róż oraz z dodatkiem olejków. Dodatkowo, możesz przygotować dla niej jej ulubioną muzykę, która w tle będzie tworzyła niesamowity klimat. Mogą być to również piosenki z filmów romantycznych. Kiedy chcesz oświadczyć się swojej ukochanej w innym miejscu niż w domu, ale nie masz wystarczającego budżetu aby wyjechać za granicę, to możesz postawić na miejsce, w którym poznałeś swoją partnerkę. Może to być różnież miejsce, gdzie po raz pierwszy się pocałowaliście. Bliskość natury w takich chwilach jest jak poezja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here