Vaporyzer typu craft

Vaporyzery na trwałe zagościły w naszych sklepach. Wiele osób uznało je za ciekawsze i bardziej atrakcyjne od zwykłych papierosów. Obecnie, na popularności zyskują vaporyzery crafty, przeznaczone do konsumpcji suszu, wosku i olejków. Specyfiką tego typu vaporyzerów są nieduże rozmiary, co pozwala na ich łatwe przenoszenie oraz użytkowanie w różnych miejscach. Zapraszamy do krótkiego wprowadzenia w temat vaporyzerów craftowych, z którego dowiesz się: jakie są atuty craftów, jak wygląda ich obsługa oraz na jakie cechy zwrócić uwagę w czasie zakupu. 

Vaporyzery craft – wygodne i przenośne veporyzery 

Crafty należą do najmniejszych z dostępnych vaporyzerów. Mimo to gwarantują wysokie odczucia smakowe w czasie korzystania z nich. Dlatego są wybierane przez różnych użytkowników, poszukujących poręcznych i łatwych w przenoszeniu i obsłudze vaporyzerów.

Działanie craftów jest bardzo proste. Po uruchomieniu vaporyzera należy wcisnąć przycisk funkcyjny. Po chwili urządzenie powinno osiągnąć temperaturę wyjściową (producenci ustalają na poziomie ok. 180 stopni C.). Po dwukrotnym naciśnięciu przycisku funkcyjnego uruchomiona zostaje funkcja booster, która zwiększa temperaturę do nawet 195 stopni C. 

Wiele spośród dostępnych urządzeń można uruchamiać i obsługiwać za pomocą prostej i darmowej aplikacji przeznaczonej do instalacji w smartphonie. Za jej pomocą będziesz mógł regulować temperaturę bazową, uruchamiać boost, sprawdzać stan baterii oraz w inny sposób wpływać na swój vaporyzer. 

Vaporyzery dla wymagających użytkowników – czyli vaporyzery crafty 

Vaporyzery crafty są niezwykle wytrzymałe. Wynika to z ich zwartej konstrukcji oraz solidnie wykonanej obudowy. W trakcie waporyzacji powietrze zostaje przepuszczone przez nagrzany susz, który nie dotyka bezpośrednio elementów nagrzewających. Dzięki temu susz uwalnia optymalną dawkę intensywnej chmury, której smak jest czysty i bardzo intensywny. 

Same vaporyzatory crafty są bardzo wydajne. Wiele urządzeń można wykorzystywać przez okres kilku lat. Przez ten czas, nie tracą na dokładności w odmierzaniu temperatury (z maksymalnymi odchyleniami 1 stopnia C.). 

W trakcie zakupu warto zwrócić uwagę na konstrukcję poszczególnych modeli oraz sposób wyprofilowania ich ustnika. Niektórzy użytkownicy craftów (niesłusznie) narzekają na niedopasowany kształt ustnika, jednak najczęściej wynika to z niewłaściwego doboru urządzenia, czyli nieprzemyślanego zakupu. By tego uniknąć, warto poświęcić kilka chwil, przyglądając się szczegółom ich konstrukcji.

Ekonomiczna obsługa vaporyzera craft 

Wszyscy użytkownicy vaporyzerów pragną, by ich urządzenia pracowały ekonomicznie, wydobywając z suszu jego maksymalny potencjał. Jeśli również Tobie zależy na jakości wapowania, warto zwrócić uwagę na kilka spraw związanych z obsługą vaporyzera. Przede wszystkim – warto stosować susz dokładnie zmielony, przy użyciu metalowego młynka. By nie spalał się zbyt szybko, zacznij waporyzację od niskich temperatur, co pozwala na powtórne użycie niedopalonego suszu.

Ważne jest także sitko umieszczone poniżej komory chłodzącej. Ponieważ przepuszcza ono drobne fragmenty suszu, warto wymienić je na sitko o mniejszych oczkach. Zaoszczędzi Ci to zbędnego czyszczenia komory chłodzącej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here