Plastyka brzucha

Dzięki operacjom plastycznym, jesteśmy w stanie zrzucić zbędne kilogramy bez znacznego wysiłku i poświęceń. Marzy o tym chyba większość osób, jednak czy każda z nich może poddać się zabiegowi, jakim jest plastyka brzucha? Wydaje się, że jest to wygodne rozwiązanie na uzyskanie szczupłej sylwetki bez wielu wyrzeczeń i godzin spędzonych na siłowni. Czy faktycznie tak jest? Jakie są wskazania do plastyki brzucha?

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/plastyka-brzucha/

Jak przebiega plastyka brzucha?

Plastyka brzucha to jedna z rodzaju operacji plastycznych.Dotyczy głównie działań w obrębie brzucha, osoby poddanej zabiegowi. Aby móc wykonać operację tego typu, należy spełniać pewne wymogi. Przede wszystkim musi być odpowiednie wskazanie, na przykład posiadanie fałdu luźnej skóry, po redukcji wagi lub zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.

Podczas zabiegu plastyki brzucha usuwany jest nadmiar zwiotczałej skóry brzucha. Operacja plastyczna tego typu zazwyczaj polecana jest osobom, które borykają się z problem otyłości oraz kobietom po urodzeniu dziecka.

Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie nacięcia w kształcie litery V, na podbrzuszu w okolicy pępka. Następnie skóra wraz z tkanką tłuszczową zostaje przez lekarza odseparowana od mięśni. Jej nadmiar jest wycinany, a następnie przygotowywane jest miejsce dla pępka. Dodatkowo lekarz ma możliwość wykonanie podkreślenia talii, wystarczy wykonać modelowanie mięśni prostych brzucha. Operacja plastyczna jest przeprowadzana w całkowitym znieczuleniu, po jej wykonaniu pacjent pozostaje w klinice, w celu obserwacji i odpoczynku.

Dla kogo plastyka brzucha jest wskazana?

Zazwyczaj jest tak, że zabieg plastyki brzucha jest ostatecznością. Jeżeli borykamy się z otyłością, na początku należy podjąć próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Aby było to możliwe, należy zmienić sposób odżywiania i wprowadzić regularną aktywność fizyczną. Pomocne mogą się również okazać zabiegi wyszczuplające na ciało, które są obecnie wykonywane praktycznie w każdym gabinecie kosmetycznym lub studio modelowania sylwetki. Jeżeli to nie pomaga, można rozważyć wykonanie plastyki brzucha.

Zobacz też: http://www.liblu.pl/wkladka-wewnatrzmaciczna-czy-to-skuteczna-metoda-antykoncepcji/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here