Na czym polega usuwanie blizn

Laserowe usuwanie blizn polegać będzie na zastosowaniu działania lasera frakcyjnego. Dzięki niemu skóra mobilizowana jest do naturalnych procesów naprawczych. W ten sposób można pozbyć się niechcianych blizn.

Usunięcie blizn

Warto pamiętać, że laserowe usuwanie blizn jest popularne na całym świecie. Sam laser ukierunkowany jest na usunięcie blizn. Ma on pobudzić produkcję kolagenu, który odpowiadał będzie za wiotczenie, a także kondycję skóry. Ponadto odpowiedzialny jest za powstawanie niechcianych zmarszczek. Dzięki laserowi można poprawić tkankę bliznowatą. Jest tak dlatego, bowiem tkanka ta jest stymulowana do odnowy oraz wytworzenia zdrowej tkanki. Żeby uzyskać zadowalające efekty, należy tego typu zabieg wykonać w serii.

Jeśli mowa o ilości takich zabiegów, to jest to sprawa indywidualna dla każdego pacjenta. Należy najpierw ustalić w czasie darmowej konsultacji z kosmetologiem ilość wizyt. Na pierwszej takiej wizycie kosmetolog będzie oglądał naszą skórę. Ma to na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Ponadto ustalana jest indywidualna terapia dla pacjenta.

W jaki sposób usuwane są blizny?

Warto pamiętać o fakcie, że przeciwwskazania w laserowym usuwaniu blizn istnieją – jest tak w każdym estetycznym zabiegu. Głównym przeciwwskazaniem do takiego zbiegu będzie ciąża bądź okres karmienia piersią.

W przypadku gdy chcemy się wybrać na zabieg laserowego usuwania blizn, należy pamiętać o fakcie, że przeciwwskazaniem do takiego zabiegu będzie również przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Laserowe usuwanie blizn

Dokładna lista przeciwwskazań przekazywana jest od kosmetologa na wstępnych konsultacjach przedzabiegowych. Musimy pamiętać, że przed wybraniem się na zabieg należy odstawić wszelkie zioła, a także leki światłouczulające. Tego typu usunięcie blizn niesie za sobą bardzo dużo zalet. Największą z nich będzie pozbycie się kompleksów.

Efektem laserowego usuwania blizn jest wielka ulga dla pacjenta. Warto zaznaczyć, że tego typu zabieg jest od wielu lat z powodzeniem stosowaniu w przypadku chęci redukowania blizn – także potrądzikowych. Cechą takiego zabiegu jest krótki okres rekonwalescencji. Ponadto można dzięki niemu uzyskać niesamowicie dobre efektu. Po takim zabiegu blizna staje się praktycznie niezauważalna.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermokliniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here