Jak dobrać fryzurę do twarzy?

Odpowiednio dobrana fryzura do kształtu twarzy może naprawdę zdziałać cuda. Może wyszczuplić twarz, a także odjąć nam kilka lat. Jednak nietrafiona figura może nas postarzyć i uwydatnić wszystkie mankamenty. Jak dobrać fryzurę do twarzy? O tym wszystkim można przeczytać w poniższym tekście. Zachęcamy do lektury, bo naprawdę warto!

Twarz kwadratowa    

Do tego typu twarzy najlepiej sprawdzają się długie lub średnie włosy falowane. Taka fryzura łagodzi rysy twarzy. Może być delikatnie wycieniowana, a nawet nachodzić na twarz, co niweluje wydatną żuchwę. Dobrze wyglądają także zebrane wszystkie włosy do tyłu. Osoby o takim typie twarzy mogą także postawić na postrzępioną grzywkę. Lepiej zrezygnować z fryzur przylegających do twarzy oraz z prostą grzywką.        

Twarz owalna    

Kobiety mające owalną twarz dobrze wyglądają praktycznie w każdej fryzurze. Krótkie, średnie i długie włosy, koki, kucyki, a nawet gęsta grzywka. Dla tego typu twarzy niewskazane są jednak typowe męskiego ciecia.   

Twarz okrągła   

Najlepiej sprawdza się bob bez grzywki albo z grzywką na skos. Taka fryzura wyszczupla twarz. Dobrze wyglądają także pazurki, zachodzące na policzki. Można także postawić na krótką, ale rozwichrzone i mocno natapirowane włosy. Dla tego typu urody niewskazane są przylizane fryzury, prosta grzywka, klasyczny bob.     

Twarz pociągła   

Dla tego typu twarzy doskonale wyglądają krótkie włosy. Fajnie wyglądają także loki. Kobiety o tym typie urody mogą sobie pozwolić także na gęstą grzywkę. Posiadaczki takiej twarzy powinny unikać fryzur o równej długości, bez grzywki, przyległych do twarzy.    

Ostre cięcie

Chcemy wybrać się do dobrego salonu fryzjerskiego i nieco zmienić fryzurę, a przede wszystkim dopasować ją do kształtu twarzy? Profesjonalna wizyta w salonie z cięciem, farbowaniem i pielęgnacją to wydatek rzędu kilkuset złotych. I tutaj powstaje problem. Nie mamy żadnych oszczędności na koncie, które moglibyśmy przeznaczyć na ten cel. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy musimy rezygnować z naszych planów. Z pomocą przychodzi szybka pożyczka oferowane przez instytucje pozabankowe. Jej podstawowa zaleta to natychmiastowa dostępność i spłata w ratach dopasowanych do naszych możliwości finansowych. Pamiętajmy jednak, że szybka pożyczka wymaga spłaty w przyszłości. Z tego względu usiądźmy spokojnie i przeanalizujmy, czy szybka pożyczka nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla posiadanego budżetu domowego. Każde zobowiązanie należy zaciągać odpowiedzialnie! Nie zapominajmy o tym!    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here