Ile kosztuje druk na tkaninach?

Zakłady, oferujące usługi zdobienia tkanin, cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Napis na koszulkach umożliwia manifestowanie poglądów lub haseł, z którymi czujemy się utożsamieni. Wzorzyste tkaniny wyróżniają się na tle innych, prostych kreacji. Technika wykorzystywana jest również jako sposób na promocję własnych usług oraz produktów w strategiach brandingowych.

Koszty

Cena projektu zależy od różnorodnych czynników, m.in. jakości materiału oraz preferowanej długości. Na stronie internetowej ctnbee.com/pl znaleźć można szczegółowe informacje na temat stosowanych metod oraz dostępnych wzorów. Druk na tkaninach  to doskonałe rozwiązanie, jeśli czujemy, że nasza domowa przestrzeń lub garderoba potrzebują odświeżenia. Wybór materiału zależy od indywidualnych preferencji i gustów oraz tego, w jaki sposób chcemy go wykorzystać, a koszty poszczególnych gatunków wyglądają następująco:

  • kreton – 56,90 zł/mb
  • satyna – 69.90 zł/mb
  • woal – 67,90 zł/mb
  • płótno a’la len – 76,90 zł/mb
  • panama – 79,90 zł/mb
  • sofia – 79,90 zł/mb

Technologia

Druk cyfrowy zastępuje obecnie przestarzałą technikę sitodruku, która ma swoje wady. Serigrafia wpływa bowiem niekorzystnie na środowisko naturalne, a jej stosowanie wymaga użycia wielu litrów wody. Druk cyfrowy jest zdecydowanie bardziej ekologiczny. Dzięki technice tworzone grafiki mają bardzo dobrą jakość. Metoda znalazła również swoje zastosowanie w dystrybucji artykułów masowych.

Pomysł na nowoczesne wnętrze

Druk na tkaninach to doskonały pomysł na urozmaicenie wystroju swojego mieszkania. W przypadku nowoczesnych aranżacji warto zdecydować się na proste motywy lub geometryczne wzory, które będą kontrastować z minimalistyczną aranżacją i kolorystyką ścian.

Metoda zdobienia tkanin jest niezwykle popularna. Rynek staje się coraz bardziej urozmaicony, dlatego każda z firm, oferujących tę usługę, wprowadza nieustannie różnego rodzaju promocje, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Druk na tkaninach może okazać się również doskonałą inwestycją w przypadku przedsiębiorstw, które chcą poprawić wizerunek swojej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here