Czym jest inteligentne oświetlenie od Philips w sklepie iluve?

0
2006

Inteligentne domy, a w nich inteligentne oświetlenie Philips Hue, szturmem zdobywają serca wielu użytkowników. Dziś już nikogo nie dziwi fakt, że wraz z budową domu czy urządzaniem mieszkania, wcielamy w życie w pełni zautomatyzowany system oświetlenia, stanowiący integralną część danego budynku. To też doskonałe ułatwienie w codziennym życiu, bo już nie musimy martwić się o włączanie i wyłączanie światła- inteligentny system zrobi to za nas.

Czym jest inteligentne oświetlenie Philips?

To niezwykle innowacyjne rozwiązaniem, które pozwala nam na łatwe sterowanie światłem w całym budynku. Takie oświetlenie samo włącza i wyłącza o określonych porach, a co więcej można nim sterować także zdalnie, za pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej na urządzeniach przenośnych (np. na telefonie).

Światło na powitanie dzięki oświetleniu Philips Hue

Wybór inteligentnego oświetlenia (Philips Hue) daje nam możliwość dowolnego sterowania światłem, tak więc można je zaprogramować w taki sposób, aby automatycznie włączało się np. oświetlenie na podwórku czy na podjeździe. A dzięki temu nie musimy się już martwić, że znów nie zgasiliśmy światła, wychodząc z domu.

Ożyw swój ogród lub balkon za pomocą światła

Inteligentny system oświetlenia pozwala na połączenie np. oświetlenia z ogrodu i balkonu za pomocą specjalnych zewnętrznych lamp, które docelowo łączą się z systemem Philips Hue. Co więcej, to innowacyjne rozwiązanie daje nam także możliwość dopasowania barwy światła do naszych potrzeb, aktywności, czy po prostu preferencji. Producent inteligentnego oświetlenia daje nam możliwość wyboru spośród 16 mln kolorów, a także gotowych aranżacji świetlnych. To oświetlenie sprosta wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Inspiracji można szukać na iluve.com. Co więcej, lampy z serii Hue dostosowane do wszelkiego rodzaju terenów zewnętrznych, można zakupić u autoryzowanego dealera Philips Lightning np. w sklepie internetowym https://iluve.com.

Moc kolorów wykorzystanych w oświetleniu – uruchom wyobraźnię

Nie bój się rozwinąć wodzy wyobraźni! Inteligentne oświetlenie oraz zintegrowane systemy dopasowane do twoich potrzeb, pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego otoczeniu twojego domu. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Philips Hue, w niezwykle łatwy, a przy tym w prosty sposób stworzysz wyjątkowy nastrój, dopasowany do każdej okazji (bez względu na to, czy przygotowujesz przyjęcie dla znajomych, czy kolację tylko we dwoje). Philips Hue daje Ci możliwość doboru odpowiedniej barwy i intensywności światła, które pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzaną na zewnątrz: w ogrodzie czy na balkonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here