Botoks na rzęsy - efekty

Botoks rzęs stał się bardzo popularnym zabiegiem w ostatnim czasie. Zazwyczaj wykonywany jest w połączeniu z liftingiem i laminacją rzęs, w salonie kosmetycznym. Słynie ze swoich niesamowitych efektów. Na czym tak naprawdę polega?

Czym jest botoks na rzęsy?

Botoks na rzęsy jest to zabieg, który opiera się na ich odżywieniu. Stanowi naturalną alternatywę dla przedłużania rzęs. Jeżeli posiadamy długie i podkręcone rzęsy i chcemy je jeszcze bardziej wyeksponować, powinnyśmy wykonać taki właśnie zabieg. Efekty, które otrzymamy to jeszcze bardziej podkręcone i grubsze, w pełni naturalne rzęsy.

Na czym polega zabieg botoksu na rzęsy?

Botoks na rzęsy jest to jeden z etapów zabiegu liftingu oraz laminacji rzęs. Na początku wykonywany jest lifting rzęs, dzięki któremu staną się one niesamowicie podkreślone. Kolejnym etapem jest botoks. Polega na nałożeniu specjalnych preparatów na rzęsy. Ostatnim krokiem podczas zabiegu jest laminacja, która pozwala utrwalić efekt całego zabiegu. Dzięki niej będziemy mogli się cieszyć pięknymi rzęsami, przez dłuższy okres czasu.

Przeczytaj też: http://www.liblu.pl/dekoloryzacja-wlosow-na-czym-polega/

Co zawiera botoks na rzęsy?

Botoks na rzęsy można porównać do odżywki, która jest w postaci koncentratu. Posiada wiele cennych naturalnych składników, takich jak:

  • olej z czarnuszki,
  • olej jojoba,
  • olej z lnicznika siewnego,
  • kwas hialuronowy,
  • kolagen,
  • proteiny jedwabiu.

Preparat, który jest wykorzystywany do zabiegu botoksu, pozbawiony jest szkodliwych oraz sztucznych, które mogą pogorszyć stan naszych rzęs.

Jakie efekty daje botoks na rzęsy?

Po botoksie rzęsy stają się bardziej odżywione, grubsze, a nawet ciemniejsze. Są elastyczne i błyszczące. Regularne wykonywanie takiego zabiegu wzmacnia rzęsy, z każdym razem coraz bardziej.

Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, który w żaden sposób nie obciąża naturalnych rzęs. Do tego ich wygląd się nie zmienia pod wpływem czynników zewnętrznych.

Efekt po zabiegu zazwyczaj utrzymuje się około 4-6 tygodni, jednak jest to kwestia indywidualna. Po tym okresie, zabieg śmiało można powtórzyć i cieszyć się znowu pięknymi rzęsami.

Źródło: https://www.malowanasloncem.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here