Zalety zabiegu kriolipolizy

Kriolipoliza jest jednym z rodzajów zabiegów wyszczuplających ciało. Wykorzystywane do niego jest działanie niskiej temperatury, które w skuteczny sposób powoduje utratę zbędnej tkanki tłuszczowej.

Korzyści wynikające z kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy jest szczególnie polecany osobom, które posiadają miejscowo zwiększoną ilość oraz grubość tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza warszawa jest zabiegiem w szczególności polecanym dla pacjentów, którzy chcą zmniejszyć poziom swojej tkanki tłuszczowej na konkretnych obszarach ciała, wśród których można wymienić między innymi uda, brzuch, a także ramiona oraz dolną część pleców. Zabiegi wyszczuplające Warszawa są wykonywane przy użyciu różnego rodzaju urządzeń, jednakże jednym z najbardziej polecanych do tego celu jest urządzenie CoolSculpting. Posiada ono wszelkie niezbędne certyfikaty do podejmowania tego rodzaju zabiegów. Efekty po wykonaniu serii zabiegów są dość trwałe, jednakże nie są natychmiastowe. Zazwyczaj trzeba na nie poczekać kilka tygodni. Zabieg jest najbardziej efektywny w przypadku zachowania przez pacjenta zdrowego stylu życia. Dzięki przeprowadzonej kriolipolizie można stracić od 30% do 40% podskórnej tkanki tłuszczowej z obszaru, który został poddany zabiegowi.

Zalety zabiegu kriolipolizy

Zabiegi wyszczuplające ciało przeprowadzane metodą kriolipolizy posiadają szereg zalet, w porównaniu do tradycyjnych zabiegów wyszczuplających z użyciem skalpela. Przede wszystkim są one w pełni bezpieczne oraz szybkie. Średni czas trwania zabiegu wynosi około godziny, jednakże zależne jest to również od powierzchni ciała pacjenta. Przeprowadzane zabiegi są bardzo dokładne, ponieważ wykorzystuje się do nich wyłącznie nowoczesne i wyspecjalizowane urządzenia takie jak na przykład CoolSculpting. Ponadto zabiegi kriolipolizy powodują poprawę elastyczności oraz jędrności skóry, zmniejszenie występowania cellulitu, a także poprawę stanu skóry. Dzięki przeprowadzonemu zabiegowi zmniejszają się centymetry w obwodach ciała oraz przywrócone zostają odpowiednie proporcje sylwetki. Główną zaletą zabiegu jest także fakt, iż jest on w pełni bezinwazyjny i nie wymaga późniejszego leczenie skóry, jak to często bywa przy tradycyjnych zabiegach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here