Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 na PS5 Xboxa opóźnione

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 na PS5 i next-genowego Xboxa opóźnione do 2022 roku. CD Projekt Red, producent gier, potwierdził wczoraj, że wydania gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Wild Hunt na next-gen zostaną opóźnione do 2022 roku. Po kłopotach z oryginalnym wydaniem Cyberpunk 2077 na Xbox One i PS4, wydaje się, że to rozsądne posunięcie ze strony polskiego dewelopera, aby nie spieszyć się z przygotowaniem tych wersji, ale z pewnością fani gier będą rozczarowani.

Cyberpunk

Cyberpunk 2077 po raz pierwszy pojawił się na rynku w grudniu 2020 roku, ale był zaśmiecony problemami z przesyłaniem strumieniowym, glitchami i niską liczbą klatek na sekundę. Jednak seria łatek wydanych w tym roku sprawiła, że gra stała się znacznie bardziej grywalna. Wersja next-gen dla Sony PS5 i Xbox Series X/S była pierwotnie planowana do wydania tej jesieni, teraz została przesunięta na pierwszy kwartał 2022 roku.

Wiedźmin 3

Wiedźmin 3: Wild Hunt został pierwotnie wydany w 2015 roku, ale aktualizacja next-gen dla PS5 i Xbox Series X/S obiecała szereg ulepszeń, a także zawartość do pobrania inspirowaną serialem Netflix. Podczas gdy ta wersja jest samodzielną grą na next-genowych maszynach, ci, którzy posiadają kopię oryginalnej wersji na PC, Xbox One lub PS4 mają otrzymać darmową aktualizację. Wygląda na to, że fani Wiedźmina będą musieli poczekać jeszcze dłużej – pisze https://techpolska.pl/ , ponieważ CD Projekt Red planuje wydać grę w drugim kwartale 2022 roku.

Pozytywy

Jedynym pozytywnym aspektem jest to, że przynajmniej do czasu wydania gier będzie można wejść w posiadanie PlayStation 5.

  • Zawierać będzie wszystkie dodatki DLC
  • Geralt usiadł na krześle na okładce klucza do DLC
  • CD Projekt Red ujawnił okładkę dla next-genowej wersji Wiedźmina 3 w lipcu 2021 roku. W większości wygląda ona tak samo jak oryginał, ale z dodanym tagline’m, do którego wrócimy później. Na uwagę zasługuje fakt, że na okładce zachowano napis „Complete Edition”, co oznacza, że wszystkie DLC zostaną dołączone.

To zazwyczaj jest oczywistością w przypadku next-genowych aktualizacji. The Elder Scrolls 5: Skyrim Legendary Edition przyniósł grę na PS4 i Xbox One z Dragonborn, Dawnguard i Hearthfire, na przykład. W przypadku Wiedźmina 3 oznacza to, że Serca z Kamienia, Krew i Wino oraz wszystkie drobne dodatki będą dostępne od razu, bez dodatkowych kosztów.

Będzie miał nowe, inspirowane Netflixem DLC

Henry Cavill jako Geralt z Riviavia Inverse – Podczas gdy nowa okładka potwierdza, że wszystkie DLC będą wliczone w cenę, pojawiła się również nowa etykieta: „Dodatkowe elementy inspirowane serialem Netflix”. Pojawiło się to obok logo platformy streamingowej.

Więcej o premierach gier na https://techpolska.pl/

Nie oznacza to, że będzie opcja zamiany Douga Cockle’a na Henry’ego Cavilla, ale pojawi się dodatkowy ekwipunek tematycznie związany z serialem, prawdopodobnie kosmetyki, które sprawią, że będziesz wyglądać jak Cavill.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here